Puhkus Saaremaal

Haikaranpesä puhkemajad Saaremaal on suurepärane võimalus nii perepuhkuseks kui ka väiksemate seminaride ja firma ürituste korraldamiseks.

Oleme soomlasest abielupaar ja pakkunud majutusteenust Orissaares alates 2006. aastast. Pakume majutust kahes puhkemajas: Põripõllu külas, Orissaare keskusest umbes kilomeetri kaugusel ja Orissaare alevi keskuses Pärna tänaval.

Haikaranpesä Põripõllu puhkemajas on maja teisel korrusel kolm magamistuba, suur kaminaga elutuba, dush, wc ja rõdu. Alumisel korrusel on avar hall, saun ja köögi kasutamise võimalus ning terrass, kus on mõnus suveõhtutel grillida.

Põripõllu Pärna puhkemaja asub Orissaare alevis. 2011 aastal valminud majas on kaks magamistuba alumisel korrusel ja nüüd ka neli voodikohta ülakorrusel, köök, dush/wc ja avar kaminaga elutuba, suurepärane koht perepuhkusteks, sest poed ja kohvikud on vaid 300m, mererand 800m.

Oleme avatud aastaringselt. Septembrist aprillini ettetellimisel.

Meie moto on, et iga heatahtlik klient on teretulnud. Haikaranpesä Põripõllu puhkemajas saab majutuda nii toas, kui aidas. Ka telkijate jaoks on meil privaatne telkimisplats olemas, samuti pakume karavanautodele võimalust veeta meie õuel rahulik öö. 

Haikaranpesä Põripõllu puhkemaja on oivaline paik väiksele seltskonnale korraldada mõni põnev kursus või seminar. Meil on hea koostöö erinevate käsitöömeistritega. Viimasel ajal oleme palju teinud koostööd erinevate lähipiirkondade jahisektsioonidega.

 

Kui vajate ideid suurepäraseks puhkuseks, siis meil neid jätkub!